Salon Sculpture

 

Pivot Point oferuje także naukę dla już pracujących fryzjerów – rozwijanie umiejętności kreatywnego tworzenia poprzez filozofię projektowania fryzur Pivot Point. Pivot Point stale rozwija wysokiej jakości narzędzia edukacyjne dla fryzjerów. Mają one wspierać fryzjerów w ich inspiracji w rozwijaniu własnej kariery jako profesjonalistów„ Strzyżenie w salonie - Techniki strzyżenia damskiego”

- Dynamiczna kolekcja współczesnych, modnych fryzur do wykorzystania w pracy w salonie. Techniki pozwalają zaoszczędzić czas, pracować wydajniej i bardziej kreatywnie.
- 8 fryzur – to 8 współczesnych adaptacji klasycznych strzyżeń przygotowane tak by można było je dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Książka pozwala więc na kreatywna pracę skierowaną na klienta.
- Pivot Point uczy technicznej pewności, przewidywalności i świadomego kreowania z jednoczesnym spojrzeniem na indywidualne uwarunkowania klienta. Klienci będą zadowoleni, a Ty rozwiniesz swoje umiejętności i doświadczenie w budowaniu swojego sukcesu.
- Kolekcja obejmuje książkę w j. polskim z opisami technicznymi, rysunkami i zdjęciami step by step. Cały materiał jest także przedstawiony w formie filmu step by step na płycie DVD
- Książka stanie się prawdziwym przewodnikiem w świecie fryzjerstwa Pivot Point i zmotywuje stylistów do dalszej pracy w ustawicznym kształceniu i kreowaniu.