Meta

Meta – to specjalna marka materiałów edukacyjnych stworzona specjalnie do pracy w salonie. Pomaga odkryć wszystkie aspekty sztuki projektowania fryzur i jednocześnie, dzięki kolekcji fryzur,  jest także źródłem inspiracji.META MEN - Kolekcja strzyżeń męskich

Dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych.
-  Rozwijając lub ulepszając swój zakres technik, które są ukierunkowane na mężczyzn i jednocześnie pracując wydajnie oszczędzając czas – to klucz do pozyskania nowych klientów i utrzymanie niekończącej się lojalności stałych klientów.
-  Subtelne zmiany w technice, stylizacji czy zastosowaniu produktu, może zmienić każdy wygląd by stał się unikalny i wyrażał indywidualny styl klienta.

 

 


- Osiem fryzur opisane w kolekcji są określone jako Klasyczne i Współczesne. Klasyczne strzyżenie charakteryzuje wysokie, pochyłe kształty, które łatwo dopasowują się do ponadczasowego wyglądu mężczyzny bez stawania się zbyt konserwatywnym. Współczesne strzyżenia są mniej tradycyjne, ale stosują mocne techniki i proporcje aby stworzyć męski, nowoczesny wygląd.
- Strzyżenia i techniki META MEN mogą być  częścią Twojego repertuaru i zapewnią Ci sukces.
 

 

         
 
 

 

 

 

Meta 052 

- kolejne wydanie kolekcji fryzur Pivot Point. Ta edycja ukazuje równowagę pomiędzy dwiema stronami osobowości : PIĘKNI I GRACJA - SIŁA I DZIKOŚĆ