FUNDAMENTAL SYSTEM BY PIVOT POINT

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  POBIERZ TERMINARZ SZKOLEŃ

 

FUNDAMENTY STRZYŻEŃ DAMSKICH

Zrozumienie i wdrożenie podstaw geometrii strzyżeń. Formy i procedury strzyżenia w pracy step by step na główkach treningowych. Zasady projektowania fryzur z technikami personalizacji, które pozwalają styliście na kreatywność tworzenia nowych fryzur.

Szkolenie dla stylistów chcących uporządkować swoją wiedzę z zakresu geometrii strzyżeń, pragnących uzupełnić zasady projektowania aby każdego dnia w salonie móc wprowadzić poznane zasady w życie i tworzyć własne kreacje dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta. Szkolenie koncentruje się w 100% na rozwoju umiejętności i wiedzy fryzjera z zakresu strzyżeń.

Uniwersalny język fryzjerski, międzynarodowa terminologia Pivot Point i wykorzystanie profesjonalnych materiałów edukacyjnych tj. książki, filmy step by step itp., przygotowanych przez międzynarodowy team stylistów  pomaga wykorzystać profesjonalną wiedzę umiejętności w uzyskaniu pewności w pracy i możliwość konkurencji na rynku pracy.

SZKOLENIE - DWA DNI

1 DZIEŃ – zasady projektowania fryzur Pivot Point, terminologia - forma, schemat struktury, procedury strzyżenia. Praca step by step na główkach treningowych pod okiem edukatora.

2 DZIEŃ -  techniki fakturowania, praca step by step na główkach treningowych z wybranymi modelami z kolekcji, adaptacja technik strzyżenia.

Cena szkolenia dwudniowego:
1390,00 zł (cena obejmuje szkolenie, materiały szkoleniowe, główka treningowa, lunch, certyfikat Pivot Point International)

ZAMÓW