Aktualności

HAIR MASTER CUP – Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa

W tych kreatywnych mistrzostwach mogą wziąć udział osoby zawodowo związane z fryzjerstwem. Uczestnicy zmierzą się ze strzyżeniem oraz stylizacją w wybranej kategorii: męskiej - temat: „English gentleman 2020” lub damskiej - temat: „Young Lady of Tomorrow”. Zostaną powołane dwa składy sędziowskie. Jury złożone z przedstawicieli mediów branżowych przyzna osobną nagrodę w ramach tytułu „PRESS CUP”.

Więcej informacji na stronie www.hair-forum.com.pl

Na laureatów obu kategorii czekają atrakcyjne nagrody. Finaliści, którzy sięgną po tytuł „PRESS CUP”, zyskają możliwość szerokiej promocji w następujących mediach branżowych: w magazynach Estetica, HAIR TRENDY, Kurier Fryzjerski, Świat Fryzjerstwa oraz na portalu Fryzjerzy.com!

PIVOT POINT POLSKA ufundował nagrodę dla zwycięzcy kat. męskiej. Jest nim 2 - DNIOWE SEMINARIUM W PIVOT POINT ACADEMY W BERLINIE  - Pivot Point International - Amerykańska Szkoła Fryzjerstwa to wiodący na rynku wydawca książek i programów edukacyjnych z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki dla fryzjerów, uczniów i studentów. Kształcenie ustawiczne to kamień węgielny, który stał się bazą ponad 50-letniej pracy Pivot Point. Wyszkoleni przez Pivot Point to profesjonaliści, którzy są odważni, ciekawi wiedzy w dążeniu do sukcesu, bo wiedzą jak dotrzeć do każdego klienta z precyzją i artyzmem – cechami wskazującymi na metodę Pivot Point. System edukacji dla fryzjerów podkreśla ponadczasowe, uniwersalne koncepcje nauki i sztuki łączące się by stworzyć praktyczną ramę nauki w projektowaniu opartą na procedurach i technikach. Nagroda obejmuje przelot i zakwaterowanie. Wartość nagrody to 5 500 zł.

Pobierz regulamin oraz zgłoszenie!

« powrót