Aktualności

21-22.04 - Szkolenie FUNDAMENTAL SYSTEM BY PIVOT POINT STRZYŻENIA DAMSKIE

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  POBIERZ TERMINARZ SZKOLEŃ

 

FUNDAMENTY STRZYŻEŃ DAMSKICH

Zrozumienie i wdrożenie podstaw geometrii strzyżeń. Formy i procedury strzyżenia w pracy step by step na główkach treningowych. Zasady projektowania fryzur z technikami personalizacji, które pozwalają styliście na kreatywność tworzenia nowych fryzur.

Szkolenie dla stylistów chcących uporządkować swoją wiedzę z zakresu geometrii strzyżeń, pragnących uzupełnić zasady projektowania aby każdego dnia w salonie móc wprowadzić poznane zasady w życie i tworzyć własne kreacje dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta. Szkolenie koncentruje się w 100% na rozwoju umiejętności i wiedzy fryzjera z zakresu strzyżeń.

Uniwersalny język fryzjerski, międzynarodowa terminologia Pivot Point i wykorzystanie profesjonalnych materiałów edukacyjnych tj. książki, filmy step by step itp., przygotowanych przez międzynarodowy team stylistów  pomaga wykorzystać profesjonalną wiedzę umiejętności w uzyskaniu pewności w pracy i możliwość konkurencji na rynku pracy.

SZKOLENIE - DWA DNI

1 DZIEŃ – zasady projektowania fryzur Pivot Point, terminologia - forma, schemat struktury, procedury strzyżenia. Praca step by step na główkach treningowych pod okiem edukatora.
(3 strzyżenia)

2 DZIEŃ -  techniki fakturowania, praca step by step na główkach treningowych z wybranymi modelami z kolekcji, adaptacja technik strzyżenia.
(3 strzyżenia)

Cena szkolenia dwudniowego:
1590,00 zł (cena obejmuje szkolenie, materiały szkoleniowe, 2 główki treningowe, lunch, certyfikat Pivot Point International)

ZAMÓW


Profesjonalne Programy Edukacyjne Sp. z o.o.
www.pivot-point.pl
biuro@pivot-point.pl
Tel. kontaktowy  +48504282309

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« powrót